Veiling voor Villa Joep

Op 14 juli bestaat Manege Snorrewind 50 jaar! Alle (oud-) relaties zijn ‘s avonds welkom om het glas te heffen. Ontvangst tussen 19 en 20 uur. Tijdens het feest organiseren wij een veiling voor Villa Joep, het goede doel dat wij al jaren steunen. Er worden dagelijks nieuwe items toegevoegd.

Bied tijdens de veiling op een hair-makeover bij kapsalon Riet in Borculo. Knippen, kleuren of krullen: in overleg met kapsters Riet en Hermien krijg jij het kapsel dat bij je past. Riet is specialist in het knippen van heren en Hermien is gespecialiseerd in haarkleuring. Al 37 jaar een begrip in de wijde omgeving als professionele dames- èn herenkapsalon! Dit item is geknipt voor jou, bied dus mee tijdens de veiling. Beginbieding vanaf 20 euro.

=====================================================================

Een geweldig item op de veiling waar menig tienerhart sneller van zal slaan: een gesigneerd boek van Jesse Drent en Eva Roemaat (met extra stickers). Ingezet zal worden op 15 euro. Daar bied jij toch ook op mee?

=================================================================================================================
Een stralend item voor de veiling! Noemi Beauty, sinds kort gevestigd in Goor (voorheen Diepenheim) biedt een tegoedbon voor een luxe gezichtsbehandeling inclusief persoonlijk produkt- en make-up advies aan. Schoonheidsspecialiste Danique Wolferink zorgt op deskundige wijze voor een ontspannen wellnessbeleving in haar moderne salon. In 2014 werd zij bekroond met de titel “Best newcomer of the year” en heeft meerdere malen de visagie voor BN-ers mogen verzorgen. Jij wilt er onder je cap toch ook verzorgd uit blijven zien? Startbod voor dit verzorgende item is 30 euro. www.noemibeauty.nl

Een bijzonder veilingitem, waar je met meerdere ruiters samen op kunt bieden! Want springruiter Willem Greve (www.willemgreve.nl) biedt een buitenkans voor de echte springliefhebbers! Hoe gaaf zou het zijn om met z’n 2-en, 3-en of met 4 ruiters samen een uur getraind te worden door Willem zelf, op zijn springstal in Markelo! Deze bekende en getalenteerde springruiter is zelf opgeleid door Jeroen Dubbeldam en Henk Nooren en biedt dit item voor onze veiling twee maal aan! Gooi de portemonnees dus bij elkaar en bied! (spreek wel vooraf samen een maximaal bedrag af, om verwarring te voorkomen en laat één iemand voor je hele groepje bieden. Het biedbedrag deel je dan door het aantal deelnemers (2 tot 4). Ingezet wordt op 100 euro voor 1 lesuur van Willem.

Helaas kan er alleen geboden worden door ruiters met eigen paard.

Foto: Willem Greve (met toestemming)

Een paradepaardje op de veiling, maar ook op je werkplek! Work Dynamic biedt een elektrisch verstelbaar zit sta bureau mèt een deskbike aan! De immens populaire bureaufiets zorgt niet alleen voor een betere conditie, maar ook voor een betere bloedcirculatie, focus, werkhouding en creativiteit. Bied dus mee op deze dynamische werkplek en beweeg meer tijdens het werk! Www.workdynamic.nl
Startbod voor de hele set € 500

Een wulps item voor de veiling! Twee prachtige kunstwerken van vrouwenfiguren, gezet in een mooie zwarte passe partout in witte lijst. Aangeboden door kunsthandel en kunstuitleen Jankejanti.nl in Rijssen, ook hèt adres voor het laten maken en restaureren van lijsten. Daarnaast is Jankejanti het juiste adres voor het inlijsten of voor een spiegel op maat! Inzet staat op 45 euro

Altijd al een Jack Russel willen hebben? Dan ligt jouw kans op de veiling! Deze prachtige hond waakt nu nog bij kunsthandel en -uitleen en lijstenmakerij Jankejanti in Rijssen, maar siert graag jouw huis op! Wie wordt zijn nieuwe baas? Openingsbod 30 euro

Nog lang geen winter denk je? Dat is waar, maar als je meebiedt op deze mooie 300 grams 195 winterdeken steun je het goede doel! En is je paard straks winterproof! Inzet €20. Aangeboden door de fam. Schrijver

Ben jij helemaal in de wolken? Trakteer dan iemand op een ballonvaart voor twee! Westfalengassen.nl biedt dit luchtige item voor de veiling aan vanaf 75 euro. ErVaar deze bijzondere belevenis als jij de hoogste bieder op dit veilingitem bent! Natuurlijk vaar je op propaangas van Westfalen!

Internationaal scheidsrechter, presentator, gastspreker en dagvoorzitter Bas Nijhuis heeft zoveel gespreksstof over zijn boeiende carrière, dat Eddy van der Ley dit heeft opgetekend in het boek ” Niet zeiken, voetballen!”. Nijhuis heeft het boek speciaal voor de veiling gesigneerd geschonken. Inzet is 15 euro, maar wat leg jij op de stip voor het goede doel?

==========================================================================================================================================

Voor altijd dé club! FC Twente schenkt voor de veiling een gesigneerd shirt! Laat dus zien dat je trots op deze club bent en steun met jouw bieding ook Villa Joep! Inzet 30 euro.

Vergeet jij je partner ook steeds met een bloemetje te verblijden? Krijg nooit meer commentaar en wordt de hoogste bieder van dit grote boeket tulpen, een originele Jankejanti! De gelijknamige lijstenmakerij en kunsthandel/-uitleen in Rijssen biedt deze bos tulpen aan met een beginbieding van 150 euro. Partner blij, jij blij, Villa Joep blij!

Droom jij ook van mooie foto’s Van jou met je (lievelings)paard? Of van je kind? Je gezin met hond? Kies jij maar als jij de fotoshoot van Salih Hussein wint! Plaats en tijd na overleg. Je krijgt 20 schitterende digitale foto’s / 10 afdrukken! Startbod ligt op 15 euro

Jankejanti, dé kunsthandel & -uitleen in Rijssen – van Bianca Kram en haar moeder – heeft de stal vol met paarden. Daarom biedt ze twee stoere paardenkunstwerken aan. De Friese paarden in lijst gaat starten op 20 euro. Het schilderij Chevaux dans la Prairie moet minimaal 80 euro opbrengen. Word jij de trotse bezitter van één van JankeJanti’s paarden?